مسعود كيميايي بر بالين قهرمان پرورش اندام

مسعود كيميايي بر بالين قهرمان پرورش اندام

5 / 0
[ 0 رای ]

مسعود كيميايي بر بالين قهرمان پرورش اندام

487873_408

 

مسعود كيميايي كارگردان نام‌دار سينماي ايران بعد از ظهر امروز (دوشنبه ۱۹ مرداد ماه) به بيمارستان آتيه تهران رفت و با حضور بر بالين بيت الله عباسپور از اين قهرمان پرورش اندام عيادت كرد.

ورزشكار پرآوازه قهرمان پرورش اندام ايران و جهان به دليل ابتلا به بيماري واسكوليت (التهاب رگ) از سه ماه پيش تحت درمان است.

ادامه درمان اين ورزشكار در حالي صورت مي‌پذيرد كه در هفته هاي اخير بدن‌سازان و خصوصا قهرمانان كرجي يا شاغل در باشگاه‌هاي استان البرز به منظور تامين هزينه‌هاي هنگفت درمان و اعزام او به خارج از كشور برنامه‌هاي مختلفي ترتيب داده و يك هم‌بستگي انساني را براي نجات جان بيت الله به نمايش گذاشته‌اند.

دست‌يار ويژه و برادر رييس جمهوري نيز به ديدار او شتافت و قول داد هزينه اعزام  به خارج از كشور را دولت تقبل و تامين مي كند. هر چند هنوز پزشكان اجازه اعزام صادر نكرده اند.

در ميان ورزشكاران خارجي هم اعلام حمايت و همراهي دنيس جيمز بدن‌ساز پر افتخار آمريكايي انعكاس گسترده‌اي داشته است.

مهم‌ترين افتخار بيت الله عباسپور اين است كه تنها ايراني‌يي است كه به فينال مستر المپيا ( معتبر‌ترين تورنمنت رشته ورزشي پرورش اندام) راه يافته است.

يكي از فعالان پرورش اندام كه اين خبر و تصوير را در اختيار ما قرار داد اين نكته را نيز ياد‌آور شد: حضور مسعود كيميايي بر بالين بيت الله عباسپور نشان مي‌دهد كارگردان سينماي ايران تنها در فيلم هاي خود مضمون رفاقت را دنبال نمي‌كند و در متن زندگي واقعي نيز درس رفاقت مي‌دهد.

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.