راز تناسب اندام مانکن ها

تا بحال این سئوال در ذهن‌تان پیش نیامده که چرا وقتی رژیم می‌گیرید و لاغر می‌کنید زیر چشمان‌تان گود می‌شود و گونه‌هایتان فرو می‌رود و تناسب اندامتان کلا به هم می‌ریزد؟

مانکن‌های معروف حتی در چالش صورت بدون آرایش زیبا و شاداب هستند و در عین حال تناسب اندام فوق العاده‌ای دارند؟!

پاسخ در رژیم روزانه ۱۰۰ دلاری این مانکن‌هاست که البته به مذاق هر کسی هم خوش نمی‌آید. Sakara life نام شرکتی است که غذاهای گیاهی خانگی تهیه می‌کند. رژیم مانکن‌ها تماما گیاهی بوده و به نحوی تهیه می‌شود که سبب مشکلات گوارشی برای فرد نشود.

به گفته تولید کننده این نوع غذاها، مانکن‌ها که اصلی‌ترین مشتریان این شرکت هستند، افرادی بسیار پرمشغله و فعالند و به شدت در طول روز انرژی می‌سوزانند. به همین دلیل میزان انرژی تعبیه شده در غذای آنها به نسبت باید بالا باشد.

در ضمن برای کارکرد صحیحی اندام‌ها و ارگان‌ها باید به اندازه کافی این افراد پروتئین و مواد مغذی دریافت کنند. پروتئین مرغوب گیاهی مورد استفاده در غذای این افراد ضمن برآوردن نیازهای آنها سبب شادابی پوست و کارکرد صحیح ارگان‌هایشان می‌شود.

البته مانکن‌ها نظر دیگری در مورد این غذاها دارند. آنها می‌گویند به اجبار این نوع غذاها را که بیشتر شبیه سالاد و بدون هیچ مزه‌ای است می‌خورند تا مثل اسکلت باقی بمانند و بتوانند حرفه و جایگاه شغلی خود را حفظ کنند.

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.