آلبوم امیرعلی بهادری «سلام ساده» نام گرفت

آلبوم امیرعلی بهادری «سلام ساده» نام گرفت

5 / 0
[ 0 رای ]

آلبوم امیرعلی بهادری «سلام ساده» نام گرفت

آلبوم امیرعلی بهادری «سلام ساده» نام گرفت

به نقل از موسیقی ما – نخستین آلبوم رسمی خواننده تیتراژ «ماه عسل» امسال، «سلام ساده» نام گرفت.

به گزارش «موسیقی ما»، امیرعلی بهادری که از سال گذشته تا کنون با انتشار تک قطعات‌ و خواندن تیتراژ برنامه «ماه عسل» توانست استعداد و هنرش در موسیقی پاپ را به دوستداران موسیقی نشان دهد، نخستین آلبوم رسمی خود را با نام «سلام ساده» تا انتهای امسال روانه بازار موسیقی کشور می‌کند.

زایا سلیمان تهیه کننده و مدیربرنامه‌های این خواننده در گفتگو با خبرنگار سایت «موسیقی ما» ضمن تائید این خبر گفت: «نخستین آلبوم رسمی امیرعلی بهادری «سلام ساده» نام گرفته است و تمام برنامه‌ریزی‌ها برای پخش این آلبوم انجام شده است.

اعتقاد دارم این آلبوم یکی از متفاوت‌ترین آلبوم‌های همه این سالهاست.»

چهره هایی چون آرون حسینی، میثم مروستی، هومن نامداری، پیمان میرزایی و… در نخستین آلبوم رسمی «امیرعلی بهادری» حضور دارند و عمده ترانه‌ها وملودیها و تنظیم را خود این هنرمند انجام داده است.

این خواننده پیش ازاین در گفتگو با سایت «موسیقی ما» درباره نخستین آلبوم رسمی خود گفته بود: «آلبوم موضوع و چیدمان جالبی دارد. درباره عشق ولی از یک نگاه دیگر است. با توجه به تک قطعاتی که تا کنون منتشر شده نظیر «من از این شهر میرم» یا «نگران نباش» تقریبا موضوع کلی آلبوم هم مشخص شده است. آلبوم جالبی شده و به نظر خودمان هم متفاوت است.»

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.